• Dobrodošli na novi strani PGD Blagovica

    Za ogled še stare spletne strani, oziroma, če potrebujete karkoli iz prejšnje spletne strani bo še nekaj časa na voljo na tej povezavi

Operativa

Sestava poveljstva PGD Blagovica v mandatnem obdobju 2018-2023

 

  • Poveljnik: Domen Razpotnik, GSM: 031/707/775,poveljnik@gasilci-blagovica.si
  • Namestnik poveljnika: Uroš Medič, GSM:041/575/729,medic.uros@gmail.com
  • Podpoveljnik 1: Igor Trdin, GSM: 041/953 893, igor.trdin@gmail.com
  • Podpoveljnik 2: Anže Čerin, GSM: 031/203 312, anzecerin.bk@gmail.com
  • Desetar 1 OE: Kristjan Markovšek, GSM: 051/212/046,kristjan10@gmail.com
  • Desetar 2 OE: Tomaž Urankar, GSM: 041/505/786,tomaz.urankar@gmail.com
  • Desetar 3 OE: Rok Barlič, GSM: 041/872/697,rok.barlic@gmail.com
  • Desetar 4 OE: Marko Trdin, GSM: 041/381 949, marko.trdin@gmail.com
  • Desetar 5 OE: Karmen Urankar, GSM: 041/570 171, karmen.urankar@gmail.com
  • Orodjar: Primož Moneta, GSM: 041/578/784,primoz.mon@gmail.com
  • Glavni strojnik: Blaž Belle, GSM: 040/856 172, belleblaz@gmail.com
  • Pomočnik poveljnika: Blaž Judež St., GSM: 041/341/808, judez.blaz@siol.net
  • Pom. pov. za IDA in rad. zveze: Andraž Štrukelj, GSM: 070/738/153, strukelj17@gmail.com
  • Pom. pov. za teh. reševanje in prvo pomoč: Bojan Urankar, GSM: 031/824 084, bojan.urankar@gmail.com
  • Administrator za VULKAN: Ilija Medič, GSM: 041/961/609, ilija.medic@gmail.com

Comments are closed